SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Ljusstakar 12235030
nr 1223 5030
Ljusstakar
2 st, 3-armade. Tyska stämplar, 1930-tal. Höjd: 26 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 10 december 2018
kl 20:41:53
10/12 20:27:33
10 dec
Silver
Läs mer om Silver